28 Ağustos 2015 Cuma

Bepanthol Cilt Bakım Kremi

Herkese merhaba, yine bir Trnd projesi ile karşınızdayım.Bu projede ki ürünümüz bir çoğumuzun evinden eksik etmediği Bepanthol merheminin cilt bakım kremi.

Ben ilk defa lazer epilasyon sonrasında oluşan yanıklar ve nem kaybının tedavisinde kullanmaya başladığımda tanışmıştım. Bu proje kapsamında arkadaşlarımıda tanıştırdım ve 15 gün boyunca kullanmalarını istedim. Zaten çoğu "ben bunu yerim bile" nidalarıyla elimden kaptılar.

Benim cildim çok hassastır öyle herşeyi kullanamam. Bepanthol Cilt Bakım Kremini proje vesilesi ile  13.08.2015' te yüzüme kullanmaya başladım halada kullanmaya devam ediyorum. Yaklaşık 15 gün geçti, görselde ki ışık farkını saymazsanız cildimde değişimin bariz belli olduğu alanları işaretledim. (Hiç bir filtre uygulanmamıştır) "Sonra" yazan görselde işaretli alanların oldukça düzeldiğini fark ettim.

  • Öncelikle çene bölgemde geçmişten kalma sivilce izleri vardı ve küçülerek yok olmaya başladılar. Hakikaten cilt yeniliyormuş.
  • Cildim çok nemsizdi şuan neme doydu.
  • Bepanthol Cilt Bakımını kullandığımdan beri pek fondöten, bb krem gibi kapatıcılara ihtiyacım kalmadı.
  • Cildim daha sağlıklı ve parlak görünmeye başladı.

Kuru ciltlere ilaç gibi gelecek bir ürün fakat yağlı bir cildiniz varsa yaz aylarında kullanmamanızı yada gün aşırı kullanmanızı tavsiye ederim. Biraz ağır gelebiliyor.

Makyaj altında ise oldukça güzel duruyor. Eğer fondöteniniz kurumuş bakımsız cildinizden dolayı kötü duruyorsa altına muhakkak Bepanthol Cilt Bakım Kremi uygulayın.

Su bazlı olduğu için inanılmaz hızlı emiliyor, sanki su sürmüşsünüz hissine kapılıyorsunuz.

Bepanthol Cilt Bakım Kreminin yapısı oldukça hafif ve akışkan bu yüzden buzdolabında saklamanızı öneririm. Yazın sıcak günlerinde hem serinletir hemde yapısı biraz koyulaştığı için daha kolay sürersiniz.

Ellerinizede kullanabilirsiniz hatta yağlı his bırakan el kremlerinden hoşlanmıyorsanız bu tam size göre.

İçeriğinde yer alan Provitamin B5 sayesinde cildiniz nem kazanıyor.

Parfüm, paraben, renklendirici, koruyucu gibi zararlı ürünleri içermiyor.

Fiyatı ise oldukça uygun.. 100 gr. 24,90 , 30 gr. 9,90

Ne diyoruz : #BepantholleGücünüGöster